Citi muitas un loģistikas pakalpojumi

Pilns muitas un loģistikas pakalpojumu klāsts

AIROS nodrošina pilnu muitas un loģistikas pakalpojumu klāstu. Klientam vien jānorāda, kur atrodas krava un kur to nepieciešams piegādāt, un mēs noorganizēsim gan kravas iekraušanu / izkraušanu, gan transportēšanu, gan ar to saistīto formalitāšu un dokumentu sakārtošanu.

Katram klientam ir savs AIROS personīgais menedžeris, kas rūpējas, lai klients vienmēr būtu informēts par kravu un tās pārvadāšanas statusu, kā arī atbildētu uz visiem jautājumiem, kas pārvadāšanas procesā var rasties.

Kravu apdrošināšana

Lai mazinātu jebkādus riskus, kas saistīti ar kravas pārvadāšanu, tās iekraušanu un izkraušanu, visiem AIROS sniegtajiem sauszemes autotransporta pakalpojumiem ir spēkā CMR kravu apdrošināšana.

Lai klients vienmēr var justies drošs par kravu, kamēr tā ir ceļā uz galamērķi, kā papildu nodrošinājums mūsu veiktajiem sauszemes, jūras un avio kravu pārvadājumiem ir spēkā arī ekspeditora civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.

Mēs piedāvājam arī kravu vērtības papildu apdrošināšanu lielākajās Latvijas apdrošināšanas sabiedrībās, lai kravu pārvadājumi būtu pilnīgi bez raizēm!